Kryminał - Filmy Online

Stagger Special Edition Director's Cut
Lektor PLHD
Stagger Special Edition Director's Cut Online
2021 - Kryminał / Polecane Darmowe Filmy
"Palmemördaren"
Lektor PLHD
"Palmemördaren" Online
2021 - Dokumentalny / Kryminał
Tödliche Gier
Lektor PLHD
Tödliche Gier Online
2021 - Kryminał / Thriller
Black Bud
Lektor PLHD
Black Bud Online
2021 - Kryminał / Dramat / Thriller / Polecane Darmowe Filmy
Hartwig Seeler - Ein neues Leben
Lektor PLHD
Hartwig Seeler - Ein neues Leben Online
2021 - Kryminał / Dramat / Psychologiczny
Motion Picture
Lektor PLHD
Motion Picture Online
2021 - Komedia / Kryminał / Polecane Darmowe Filmy
The Long Con
Lektor PLHD
The Long Con Online
2021 - Kryminał / Dramat / Polecane Darmowe Filmy
Blind ermittelt - Endstation Zentralfriedhof
Lektor PLHD
Blind ermittelt - Endstation Zentralfriedhof Online
2021 - Kryminał / Dramat / Psychologiczny
Intraitable
Lektor PLHD
Intraitable Online
2021 - Biograficzny / Kryminał / Dramat
Laim und die Tote im Teppich
Lektor PLHD
Laim und die Tote im Teppich Online
2021 - Kryminał / Polecane Darmowe Filmy
Ostfriesenangst
Lektor PLHD
Ostfriesenangst Online
2021 - Kryminał
The Middle Men
Lektor PLHD
The Middle Men Online
2021 - Komedia / Kryminał / Polecane Darmowe Filmy
The Struggle II: The Dilemma
Lektor PLHD
The Struggle II: The Dilemma Online
2021 - Kryminał
Erzgebirgskrimi: Der Tote im Burggraben
Lektor PLHD
Erzgebirgskrimi: Der Tote im Burggraben Online
2021 - Kryminał / Polecane Darmowe Filmy
Requiem für einen Freund
Lektor PLHD
Requiem für einen Freund Online
2021 - Kryminał
La traque
Lektor PLHD
La traque Online
2021 - Kryminał / Dramat
Heute stirbt hier
Lektor PLHD
Heute stirbt hier Online
2021 - Komedia / Kryminał / Dramat
An Zéro - Comment le Luxembourg a disparu
Lektor PLHD
An Zéro - Comment le Luxembourg a disparu Online
2021 - Dramat
Ferdinand von Schirach: Feinde - Das Geständnis
Lektor PLHD
Ferdinand von Schirach: Feinde - Das Geständnis Online
2021 - Kryminał / Dramat
Positive Apocalypse
Lektor PLHD
Positive Apocalypse Online
2021 - Przygodowy
Ferdinand von Schirach: Feinde - Gegen die Zeit
Lektor PLHD
Ferdinand von Schirach: Feinde - Gegen die Zeit Online
2021 - Kryminał / Dramat
A Tiny House Christmas
Lektor PLHD
A Tiny House Christmas Online
2021 - Komedia
Reverse
Lektor PLHD
Reverse Online
2021 - Kryminał / Thriller / Polecane Darmowe Filmy
Charlie's Movie
Lektor PLHD
Charlie's Movie Online
2021 - Thriller

Filmy Kryminalne Online

filmy kryminalne online

Okazuje się, że kryminał to jeden z najchętniej oglądanych gatunków filmowych na świecie. O ile świat przestępczy budzi grozę i niechęć o tyle dane pokazują, że fanów filmów kryminalnych przybywa. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy seryjnych morderców, policjantów, karteli narkotykowych, czy też przestępczych par. Redakcja serwisu poleca oglądanie filmów kryminalnych online do woli i w pełni za darmo.

Tajemnicze morderstwo

Film kryminalny to przede wszystkim tajemnicza historia gdzie motyw śmierci jest nieodzownym jej elementem. Scenariusz oparty jest o śledztwo gdzie występuje dobry i zły charakter. Popularna para to detektyw i zabójca. Na drodze do rozwiązania zagadki niejednokrotnie staje piękna kobieta. Mroczny świat, zagmatwana historia i tajemnica - to przepis na udany kryminał. Właśnie taki scenariusz okazuje się strzałem w dziesiątkę dla produkcji filmów kryminalnych "W sieci pająka", "Kobieta w klatce" czy też "W sieci zła". Serwis w szczególności poleca filmy kryminalne lat 90 - tych. To właśnie produkcja wspomnianych lat proponuje skład detektyw, przestępca i kobieta. Listy rankingowe nie kłamią.

Oparte na faktach

Filmy kryminalne cieszą się dużą popularnością ponieważ wraz z głównym bohaterem to widz rozwiązuje zagadkę śmierci. Nierzadko filmy czy też seriale kryminalne to historia oparta na prawdziwym życiu i faktach. "American Gangster" to produkcja amerykańskiego reżysera Ridleya Scotta z 2007 roku. Akcja filmu rozgrywa się w Ameryce lat 70-tych XX wieku i opowiada o życiu amerykańskiego barona narkotykowego - Franca Lucasa. Losy i plany Franca Lucasa chcącego stworzyć narkotykowe imperium niweczy bezwzględny i nieprzekupny policjant - Richie Roberts. Film określany przez krytyków mianem "brutalnego, ale i znakomitego". Kryminał, który także wpasowuje się w ekranizacje oparte na prawdziwych wydarzeniach jest "Dług" reżyserii Krzysztofa Krauzego. Kryminał opowiada o losach dwóch warszawskich przedsiębiorców - Artura Brylińskiego i Sławomira Sikory - zastraszanych przez gangstera wymuszającego na nich spłatę długu, który nie istnieje. Film przedstawia wydarzenia jakie rzeczywiście miały miejsce w Polsce lat 90-tych.

Seriale kryminalne

Korzystając z serwisu oglądaj za darmo nie tylko filmy online, ale także seriale kryminalne. Wśród powszechnie polecanych pozycji można znaleźć "American Crime Story", czy też "Mindhunter". Warta uwagi jest także nowa produkcja serialowa - "The Serpent" - opowiadająca losy seryjnego mordercy Charlesa Sobhraja. Akcja serialu rozgrywa się w Azji lat 70-tych XX wieku i przedstawia śledztwo holenderskiego ambasadora, w sprawie tajemniczych zaginięć nastolatków odwiedzających Azję. Informacje na temat seryjnego mordercy obiegły cały świat, co stało się przyczyną umieszczenia go na liście poszukiwanych przez Interpol. Niechlubne postępowanie przyniosło Charlsowi Sobhrajowi ogromną sławę.

Wydaje się, że seriale kryminalne budzą grozę. Nic bardziej mylnego! Produkcja, będącą idealnym tego przykładem to popularny "Lucyfer". Scenariusz to historia opowiadająca losy znudzonego panowaniem w piekle diabła. Główny bohater udaje się do Los Angeles, gdzie dochodzi do licznych morderstw. Lucyfer Morningstar wspólnie z zaprzyjaźnioną detektyw prowadzi śledztwo i odkrywa mroczne tajemnice.

Listy rankingowe filmów kryminalnych polecają także polskie produkcje. Oglądaj seriale kryminalne takie jak "Belfer", czy 'Chyłka". Śledź losy bohaterów seriali i filmów kryminalnych korzystając z darmowego dostępu do serwisu.

Para młodych kochanków podróżuje po kraju

Na stronie pojawiają się także produkcje przedstawiające obraz "przestępczej miłości". "The Highwayman" to produkcja przedstawiająca historię policjantów/detektywów próbujących dopaść legendarnych, amerykańskich kochanków Bonnie i Clyde'a. Para młodych kochanków podróżuje po całym kraju, dokonując napadów z bronią w ręku. Są bezwzględni i zakochani, a ich wyczyny publikują media na całym świecie. "Zabójczy kochankowie"to kryminał opowiadający o sprawie Arielle i Deana. To wspólneczesna wersja związku Bonnie i Clyde'a. Scenariusz jest podobny - dwoje kochanków podróżuje, dokonując napadów. Tu jednak o przestępczych działaniach zakochanych świat dowiaduje się z publikacji w mediach społecznościowych. Na stronie znajdziesz wiele filmów z gatunku kryminał, gdzie świat przestępczy miesza się ze światem miłości.

Filmy online

Oferowane w serwisie filmy oglądaj z lektorem lub napisami. Korzystanie z serwisu jest możliwe z każdej części świata. Zakładając konto w serwisie zyskujesz za darmo nieograniczony dostęp do filmów przed premierą w telewizji. Produkcję możesz oglądać kiedy chcesz i jak chcesz. Redakcja serwisu oferuje oglądanie filmów z napisami, dubbingiem oraz lektorem. Zyskując dostęp do serwisu oglądasz najnowsze i najlepsze kino.

polska popularne online szukaj, 2020 pliki chcesz oglądaj online, polska chcesz śledztwa, chcesz dostępu szukaj, pliki cookie szukaj celach, szukaj zagadki cookie copyright 2020