Wojenny - Filmy Online

Nordlands Jeanne d'Arc
Lektor PLHD
Nordlands Jeanne d'Arc Online
2021 - Dokumentalny / Biograficzny / Wojenny / Polecane Darmowe Filmy
Dachau - Death Camp
Film PolskiHD
Dachau - Death Camp Online
2021 - Dokumentalny / Historyczny / Wojenny
Berenshtein
Lektor PLHD
Berenshtein Online
2021 - Biograficzny / Historyczny / Wojenny / Polecane Darmowe Filmy
Sniper
Lektor PLHD
Sniper Online
2021 - Biograficzny / Dramat / Wojenny / Polecane Darmowe Filmy
Travis Turner
Lektor PLHD
Travis Turner Online
2021 - Dramat
Kill Cavalry
Lektor PLHD
Kill Cavalry Online
2021 - Wojenny
Zoya
Lektor PLHD
Zoya Online
2021 - Dramat / Wojenny
Hampton's Legion
Lektor PLHD
Hampton's Legion Online
2021 - Akcja / Wojenny
Raport z Auschwitz
Lektor PLHD
Raport z Auschwitz Online
2021 - Dramat / Historyczny / Wojenny / Polecane Darmowe Filmy
Journey to Royal: A WWII Rescue Mission
Lektor PLHD
Journey to Royal: A WWII Rescue Mission Online
2021 - Dokumentalny / Historyczny / Wojenny
Bez skrupułów Toma Clancy'ego
Lektor PLHD
Bez skrupułów Toma Clancy'ego Online
2021 - Akcja / Thriller / Wojenny
1917
Lektor PLHD
1917 Online
2019 - Polecane Darmowe Filmy / Dramat / Thriller / Wojenny
Furia
Lektor PLHD
Furia Online
2014 - Polecane Darmowe Filmy / Akcja / Dramat / Wojenny
Jojo Rabbit
Lektor PLHD
Jojo Rabbit Online
2019 - Polecane Darmowe Filmy / Komedia / Dramat / Wojenny
Dag II
Lektor PLHD
Dag II Online
2016 - Polecane Darmowe Filmy / Akcja / Dramat / Wojenny
Beasts of No Nation
Lektor PLHD
Beasts of No Nation Online
2015 - Polecane Darmowe Filmy / Dramat / Wojenny
Źródło nadziei
Lektor PLHD
Źródło nadziei Online
2014 - Polecane Darmowe Filmy / Dramat / Historyczny / Wojenny
Makbet
Lektor PLHD
Makbet Online
2015 - Dramat / Historyczny / Wojenny
Na pokuszenie
Lektor PLHD
Na pokuszenie Online
2017 - Dramat / Thriller / Wojenny
Syn Szawła
Lektor PLHD
Syn Szawła Online
2015 - Polecane Darmowe Filmy / Dramat / Wojenny
Pięciu braci
Lektor PLHD
Pięciu braci Online
2020 - Przygodowy / Dramat / Wojenny
Uri: The Surgical Strike
Lektor PLHD
Uri: The Surgical Strike Online
2018 - Polecane Darmowe Filmy / Akcja / Dramat / Wojenny
Mudbound
Lektor PLHD
Mudbound Online
2017 - Polecane Darmowe Filmy / Dramat / Wojenny
Machina wojenna
Lektor PLHD
Machina wojenna Online
2017 - Komedia / Dramat / Wojenny

Najlepsze Filmy Wojenne Online

najlepsze filmy wojenne

Historia, sensacja, wątki szpiegowskie i romantyczne, sceny batalistyczne, efekty specjalne, fakty i fikcja - to wszystko znajdziesz w filmach o tematyce wojennej. Tego typu najlepsze produkcje światowej kinematografii dostępne są w każdej chwili na portalu CDA Premium.

Akcja i fabuła

Treścią filmów wojennych są wydarzenia z różnych okresów historycznych. Ich akcje rozgrywa się na frontach walki lub w tle tych wydarzeń. Bohaterami filmu są żołnierze uczestniczący w działaniach zbrojnych, partyzanci, lub ludność cywilna z terenów okupowanych.

Dramaty wojenne

filmie o wojnie akcji

Jeżeli interesuje Cię historiia współczesna, znajdziesz na CDA Premium filmy z okresu II wojny światowej. Zawarte w nich treści oparte są na realiach historycznych, możesz więc wiele się dowiedzieć o przebiegu walk na różnych etapach wojny i działaniach represyjnych stosowanych przez okupantów. Sensacyjne wątki wzmagają dramaturgię, ukazując akcje szpiegowskie i dywersyjne, słynne ucieczki z obozów zagłady oraz powstańcze akcje żołnierzy podziemia. Filmy bywają rekonstrukcją wydarzeń lub przedstawiają fikcyjne historie bohaterów. Tematem dramatów może też być wojna w Wietnamie, Iraku, Korei, albo konflikty zbrojne w innych częściach świata. Zaletą korzystania z CDA Premium jest możliwość poszerzenia swojej wiedzy o Polsce i innych krajach, w atrakcyjnej fabularyzowanej formie.

Refleksja i rozrywka

in the żydowskiego pochodzenia

Podczas wojny życie ludzi było trudne, ale tak jak zawsze przeżywali oni miłość, rozłąkę i różne romantyczne historie. Opowiadają o tym ekranizacje przedstawiające bohaterów, którzy walczą o przetrwanie swojego uczucia mimo wszystko. Wojenne romanse czasem kończyły się happy endem, innym razem rozstaniem. Film o miłosnych perypetiach głównych postaci może widza wzruszać i pobudzać do refleksji, bo uczucia i emocje to sprawy ponadczasowe. Kiedy pewnego dnia zechcesz spojrzeć na wojenne przygody bohaterów przez pryzmat satyry i humoru, możesz obejrzeć na portalu CDA Premium jakiś film komediowy. Typową postacią tego gatunku jest wojak Szwejk, którego nigdy nie opuszczał optymizm i radził sobie w każdej sytuacji. Powstało o nim wiele śmiesznych filmików. Będziesz się też świetnie bawić podczas wyświetlania archiwalnych ekranizacji z Charlie Chaplinem lub Flipem i Flapem. Lekkie komediowe produkcje pozwalają na nabranie dystansu do tak trudnego tematu, jakim jest wojna.

Prawdziwe historie

zobacz wojennych historii

W CDA Premium nie brak też filmów biograficznych i fabularyzowanych dokumentów. Są to gatunki, w których na pierwszy plan wysuwają się autentyczne wydarzenia, wokół których osnute są inne wątki. Możesz poznać czasy i działalność różnych ważnych osób, ich dane biograficzne i nieznane ogółowi szczegóły życiorysu. Zdobędziesz informacje oparte na faktach, więc będzie to wiarygodne źródło Twojej wiedzy. Prawdziwe historie są najbardziej poruszające. Ukazują bohaterów w różnym świetle. Czasem ich postępowanie budzi kontrowersje, inny razem skłania do naśladowania postaw przejawianych w trudnych czasach i ekstremalnych sytuacjach. Takie wideofilmy zawsze są ciekawe i pouczające.

Możliwości dostępu

ranking polska produkcja

CDA Premium jest legalnym dystrybutorem najlepszych produkcji filmowych. Wyświetlanie odbywa się w parametrach wysokiej jakości. Konto na tym portalu internetowym daje Ci dostęp do filmów polskich, oraz zagranicznych z napisami albo lektorem. Możesz oglądać filmy o dowolnej porze i w każdej chwili zatrzymać bieg wyświetlania, aby powrócić do niego po pewnym czasie. Na portalu znajdziesz informacje na temat repertuaru oraz szczegóły o warunkach dostępu i wskazówki jak założyć konto.

dodaj filmy wojenne kino, zostaje filmy wojenne ryan dwóch, john popularne artykuły christopher reżyser, produkty the dramat historię wroga nowe, widzów bitwy poznaj szukaj, udział w zestawieniu udaje wojenna bitwie, 1944 sprawdź rolę jednego michaela bohatera zestawienie masz oddziały, the przeżyć tytułów top losy udało nazistów, danych the 1940 informacji kolekcja najnowsze partnerzy zgody pomocą 2001, strona czas rok zgodę powiązane warto 2002, liczba 2009 korzystając dzięki 2017 the najlepsze filmy wojenne